02566142704     02566142704
Evden Eve Asansörlü Nakliyat     Taşınma Formu

Tire Evden Eve Nakliyat Firması

03 Mayıs 2020     472 Görüntüleme

Tire Evden Eve Nakliyat Firması

Tire evden eve nakliyat firması Tire ve bölgesinde seçkin hizmet kalitesiyle sizlere destek olan bir firmadır. Bu bölgede her türlü taşınma desteği konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Evden eve taşımacılık konusunda neye ihtiyacınız varsa onun plan ve projesi yapılmaktadır. Taşınma öncesinde yapılması gerekli bazı hususlar vardır. Örneğin ekspertiz hizmetleri taşınmadan önce mutlaka yapılması gerekli işlerdendir. Eşyalar buna göre yerinde incelenir ve rapor hazırlanır. Hazırlanan rapora göre eşyalar için uygun taşınma planı çizilir. Aynı şekilde taşınma öncesinde sigorta sözleşmesi de firma tarafından hazırlanır ve müşteri ile imzalanır. Sigorta sözleşmesi de taşınma öncesinde eşyaların güvenli şekilde taşınması konusunda yapılan önemli çalışmalardan birisidir.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü ev taşıma taşınma işlerinde en etkili yöntemlerden birisidir. Özel asansörlü nakliye araçlarınla eşyalarınızın taşınma işlemi yapılır. Asansörlü araçlarda eşyaları taşımak için geniş palet sistemi ve istenilen yüksekliğe kolay erişim sağlamak için merdiven sistemi yer alır. Buna göre eşyalarınız taşınırken öncelikle bu palet sistemine yerleştirilir. Palet sistemi geniş olduğu için aynı anda pek çok eşyayı taşıma ayrıcalığı elde edersiniz. Firmamıza 0256 614 27 04 - 0541 314 57 09 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.Böylece eşyaların kısa sürede taşınması sağlanır. Eşyalarınızın bu paletli sisteme dizilerek merdiven sistemiyle istenilen kata yükseltilir. Merdiven sistemi eşyaların en uygun yoldan taşınacağı pencere ya da teras kısma dayatılır ve buradan eşyaların içeri taşınması sağlanır.

Asansörlü Sistemin Faydaları

Taşınma öncesinde asansörlü nakliye araçlarının öncelikle bakım ve onarımları yapılır. Kapalı mobilya kasalı panelvan kamyonet kamyon araçlar kapsamında olan kaliteli asansörlü nakliye araçlarına yerleştirilen eşyalarınız güvenle yeni yerlerine taşınır. Asansörlü sistem ile taşın eşyalarınız güvenli ve sağlıklı şekilde taşınır. Asansörlü taşıma sisteminin pek çok faydaları bulunur. Bu sistem ile eşyalarınız zarar görmeden sağlıklı şekilde taşınır. Apartmanlarda yer alan daracık asansörlere sıkıştırılmak zorunda kalmadan eşyalarınız çok daha rahat ve sağlıklı yollardan taşınır. Geniş palet sistemi pek çok eşyayı aynı anda alabilecek kapasiteye sahiptir. Böylece eşyalarınız çok daha hızlı şekilde taşınır. Tire evden eve nakliyat firması olarak asansörlü nakliye hizmeti konusunda size destek olmaktayız. Bu konuda bizden istediğiniz zaman yardım talep edebilirsiniz.  

 BİLGİLENDİRME

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER